brak opieki

Informujemy, że zgodnie z rekomendacjami Prezydenta Miasta Białegostoku z dnia 30.04.2020 r. odnośnie funkcjonowania żłobków i przedszkoli publicznych i niepublicznych funkcjonujących na terenie Miasta Białegostoku Nasze Przedszkole nie będzie oferowało ogólnodostępnych usług opiekuńczych w okresie od 6 do 24.05.2020 r.*

Nauczanie  zdalne w tym okresie będzie odbywało się na dotychczasowych zasadach.

Więcej informacji:

• Po weekendzie majowym zostanie opracowany formularz, w którym rodzice zatrudnieni i aktywnie pracujący w konkretnych branżach będą mogli wskazać Dyrektorowi Przedszkola potrzebę  zapewnienia opieki nad dziećmi w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania systemu oświaty. Wnioski będą rozpatrywane na bieżąco w zależności od aktualnych możliwości zapewnienia bezpieczeństwa dla dzieci i personelu zatrudnionego w placówce. Wskazujemy, że w wytycznych GIS i MZ pierwszeństwo w dostępie do usług opiekuńczych w żłobkach i przedszkolach mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, a także pracowników realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zobacz mnie „w akcji”

UWAGA !

Zaczynamy zabawę pt. Zobacz mnie „w akcji”

Prosimy o przesyłanie zdjęć dzieci (bez rodziców) podczas wykonywania różnych obowiązków w domu, w szczególności podczas:
– nauki,
– zabawy,
– gotowania,
– sprzątania,
– tańczenia,
– dzwonienia do rodziny/znajomych,
– pisania maila do kolegi/koleżanki,
itd…

UWAGA !!!
Zdjęcia mogą być wykonywanie wyłącznie w domu, ewentualnie na balkonie!

Wysłanie zdjęcia do przedszkola oznacza zgodę na jego publikację na stronie przedszkola w zakładce ZOBACZ MNIE „W AKCJI”.

ZOBACZ MNIE „W AKCJI”

wielkanoc

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei i miłości oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny

życzą

Nauczycielki, personel administracyjny oraz Dyrektor

Niepublicznego Przedszkola Rodzinnego

Konkurs Wielkanocny

Adres e-mail do nadsyłania prac konkursowych: konsultacje@przedszkolerodzinne.pl

KONKURS WIELKANOCY

• Prace konkursowe należy wysyłać na adres e-mail: konsultacje@przedszkolerodzinne.pl do 10.04.2010 r. w postaci skanu wykonanej pracy lub zdjęcia.

• Głosowanie internetowe odbędzie w terminie od 11.04.2020 r. do 16.04.2020 r. za pośrednictwem strony http://przedszkolerodzinne.pl/?page_id=17729

Każdy może oddać dziennie 1 głos z jednego komputera/komórki. W Głosowaniu mogą brać udział członkowie najbliższej rodziny, znajomi oraz nauczycielki.

• Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 17.04.2020 r. Wyniki konkursu będą widoczne na stronie internetowej Niepublicznego Przedszkola Rodzinnego www.przedszkolerodzinne.pl