Zaczynamy zabawę pt. Zobacz mnie „w akcji”

Prosimy o przesyłanie zdjęć dzieci (bez rodziców) podczas wykonywania różnych obowiązków w domu, w szczególności podczas:
– nauki,
– zabawy,
– gotowania,
– sprzątania,
– tańczenia,
– dzwonienia do rodziny/znajomych,
– pisania maila do kolegi/koleżanki,
itd…

UWAGA !!!
Zdjęcia mogą być wykonywanie wyłącznie w domu, ewentualnie na balkonie!

Wysłanie zdjęcia do przedszkola oznacza zgodę na jego publikację na stronie przedszkola w zakładce ZOBACZ MNIE „W AKCJI”.

 

GALERIA BĘDZIE ZAMIESZCZANA PONIŻEJ:

Amelia ma aż sześć kolorowych kwiatków na swoim balkonie! Bardzo o nie dba i codziennie podlewa. Sprawia jej przyjemność wykonywanie wycinanek i kolorowanek, a także układanie puzzli. Amelka maluje też prawdziwe obrazy w plenerze. Czy wiesz jaki obraz namalowała Amelia?

Ania potrafi sadzić kwiaty, gotować, a także pozmywać naczynia! Jak myślicie jaką potrawę przygotowała Ania? Jakie rośliny posadziła? 🙂

Poza wykonywaniem licznych obowiązków domowych Ania dużo się uczy, koloruje kolorowanki oraz ćwiczy rączkę wykonując bardzo dużo rysowanek, wycinanek i wyklejanek. Czy Ty także uczysz się w domu? 🙂

Szymon, jak przystało na prawdziwego Przedszkolaka , w domu duże rysuje i maluje. W wolnym czasie czyta książeczki i przygotowuje smaczne posiłki dla całej rodziny. Jesteśmy ciekawi, czy przygotowywane danie wszystkim smakowało? Czy była to pizza? 🙂

Michał jest wychowankiem przedszkolnej zerówki. W domu odrabia pracę domową. Akurat uczy się literki „J”, a wcześniej przygotował teatrzyk pt. „Świnki Trzy”. Michał już we wrześniu rozpocznie naukę I klasie Szkoły Podstawowej. Brawo Michał!

Olivier świetnie sobie radzi w obowiązkach domowych. Potrafi zetrzeć marchewkę i pozmywać naczynia. Zna się też na uprawie szczypiorku. Oprócz tego odrabia prace domowe i gra w różne gry.

 

Amelka przesyła zdjęcia podczas odrabiania pracy domowej. Akurat ćwiczy cyfrę „5”. A czy Ty już ją znasz?

Ania przesyła zdjęcia podczas śpiewania w domu. Gratulujemy Aniu! Czy śpiewasz piosenkę, której nauczyłaś się w Przedszkolu?