Konkurs Wielkanocny

KONKURS

Niepubliczne Przedszkole Rodzinne ogłasza wewnątrzprzedszkolny Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną . Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci uczęszczające do naszego Przedszkola.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać kartkę o tematyce wielkanocnej w formacie A5 i przynieść do Przedszkola (podpisaną na odwrocie).

Technika pracy dowolna. Do wygrania atrakcyjne nagrody w trzech kategoriach:

1. Kategoria – Dzieci z grupy Baby Beetles 1, 2, 3 miejsce i wyróżnienia.

2. Kategoria – Dzieci z grupy Tom and Keri 1, 2, 3 miejsce i wyróżnienia.

3. Kategoria – Dzieci z grupy Little School 1, 2, 3 miejsce i wyróżnienia.

Na prace czekamy do 14.04.2022 r. Ogłoszenie wyników 21.04.2022 r.

ZAPRASZAMY!

sukces Origami

Nasz wychowanek z grupy Little School („zerówka) zajął III Miejsce w XV Ogólnopolskim Regionalnym Konkursie „Mistrz Origami!”. Do Konkursu został przygotowany przez nauczyciela z grupy „Baby Beetles” Panią Iwonę Korenkiewicz. Wielkie gratulacje!

skrócone godziny otwarcia

Drodzy Rodzice,

z powodu choroby personelu dniach 21-22.03.2022 r. (poniedziałek, wtorek) Przedszkole będzie czynne w godzinach 6:30-15:00. Prosimy o możliwe wczesne odbieranie dzieci z Placówki w tych dniach.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość.

Pytania? Kontakt tel.: 695-080-009

dzieci z Ukrainy

Niepubliczne Przedszkole Rodzinne w Białymstoku serdecznie zaprasza dzieci urodzone w latach 2015-2020, które uciekły przed wojną z Ukrainy 🇺🇦. Placówka zwalnia całkowicie ze wszelkich kosztów, w tym czesnego i za wyżywienie. Kontakt telefoniczny 695-080-009.

Certyfikat NBP

Niepubliczne Przedszkole Rodzinne jako jedyna placówka z Białegostoku otrzymała tytuł laureata w Konkursie zorganizowanym przez Departament Edukacji Narodowego Banku Polskiego na najlepszy scenariusz i realizację zajęć edukacyjnych pt. „Zanim wydam… O finansach w przedszkolach i szkołach” w kategorii uczniowie klas I-III szkół podstawowych oraz grup 6-latków w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym. Poniżej zamieszczamy certyfikat NBP, który otrzymało Nasze Przedszkole.