zebranie z rodzicami BABY BEETLES

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z grupy „BABY BEETLES” na spotkanie z wychowawczynią już w najbliższy poniedziałek (14.10.2019 r.).

Spotkanie zostanie podzielone na dwie części:

• dzieci z roczników 2016 i 2017, o godz. 15:30,
  • dzieci z roczników 2015, o godz. 16:00.

Zebranie w sali „TOM and KERI”

wycieczka do Muzeum Wojska

Na dzień 22.10.2019 r. (wtorek) zaplanowano wyjazd na zajęcia edukacyjne do Muzeum Wojska przy ul. Kilińskiego. Temat zajęć: „Pierwszy krok w muzeum. Wokół eksponatu.”

Do Muzeum pojedzie wyłącznie grupa TOM and KERI!!!

Autokar zostanie podstawiony pod Przedszkole już o godz. 9:30.

Powrót zaplanowano na godz. 12:00.

wycieczka do ZOO

Na dzień 15.10.2019 r. (wtorek) zaplanowano ciekawy wyjazd edukacyjny do białostockiego ZOO Akcent.

Do ZOO pojadą wszystkie dzieci uczęszczające do Przedszkola!!!

Autokar zostanie podstawiony pod Przedszkole już o godz. 9:00. (Śniadanie w tym dniu o godz. 8:15.)

Powrót zaplanowano na godz. 12:00.

podręczniki MAC

W roku szkolnym 2019/2020 w przedszkolu korzystamy z podręczników MAC (różne BOXy w zależności wieku). Podręczniki już dotarły do Przedszkola i są wykorzystywane na zajęciach.

Do języka angielskiego wykorzystujemy podręczniki: Oxford University Press („Playtime”), WSiP („Angielski dla starszaków ćwiczenia+podręcznik”), Dwujęzyczne Przedszkole (Baby Beatles, Tom and Kery), MAC kursy na poziomie A i B (Kraina Przedszkola).

Wszystkie dzieci otrzymały własne boxy, które są podpisane ich imieniem i nazwiskiem. Boxy zostały dobrane dzieciom przez nauczycielki w oparciu o indywidualne możliwości każdego wychowanka. Podczas indywidualnych zebrań z rodzicami podręczniki są przedstawianie i omawiane. W miarę kończenia kolejnych zeszytów ćwiczeń zeszyty są oddawane rodzicom celem utrwalania wiedzy w domu.

Nauczycielki