podręczniki MAC

W roku szkolnym 2019/2020 w przedszkolu korzystamy z podręczników MAC (różne BOXy w zależności wieku). Podręczniki już dotarły do Przedszkola i są wykorzystywane na zajęciach.

Do języka angielskiego wykorzystujemy podręczniki: Oxford University Press („Playtime”), WSiP („Angielski dla starszaków ćwiczenia+podręcznik”), Dwujęzyczne Przedszkole (Baby Beatles, Tom and Kery), MAC kursy na poziomie A i B (Kraina Przedszkola).

Wszystkie dzieci otrzymały własne boxy, które są podpisane ich imieniem i nazwiskiem. Boxy zostały dobrane dzieciom przez nauczycielki w oparciu o indywidualne możliwości każdego wychowanka. Podczas indywidualnych zebrań z rodzicami podręczniki są przedstawianie i omawiane. W miarę kończenia kolejnych zeszytów ćwiczeń zeszyty są oddawane rodzicom celem utrwalania wiedzy w domu.

Nauczycielki