Pizza w oddziale „BABY BEETLES”

24.10.2017r. o godz. 9:30 dzieci z oddziału „BABY BEETLES” (oraz te, które nie były na warsztatach w kwietniu) pójdą do Pizzerii Da Grasso przy ulicy Antoniuk Fabryczny 34 (500 metrów od Przedszkola) na zorganizowane warsztaty z robienia pizzy – „Mały Kucharz”

„W ramach zajęć dzieci nauczą się samodzielnie przygotować pizzę JUNIOR o średnicy 24 cm.
Dzieci poznają zawód kucharza oraz narzędzia kuchenne niezbędne do przygotowania pizzy: stolnicę, wałek do ciasta, tacę. Dzieci przebrane w specjalne fartuszki i czapki szefa kuchni samodzielnie przygotują placki na pizze oraz różne dodatki i przy asyście  pizzermana przygotują prawdziwie włoskie danie. Potrawa następnie zostanie upieczona przez obsługę w piecu i podana dziecku do zjedzenia. Po zakończonych warsztatach każde dziecko otrzymuje Dyplom Małego Kucharza oraz balon Da Grasso.”