Lech, Czech i Rus

31.03.2017r. (piątek) do Przedszkola przyjeżdża teatrzyk KRAK-ART z przedstawieniem „Lech, Czech i Rus”.

Aktorzy z Krakowa rozpoczną przedstawienie o godz. 12:00.

nowa nauczycielka

Mamy w Przedszkolu nową nauczycielkę!

Aneta Chrostowska będzie głównie wspierać pracę dzieci 5-letnich.

Szczegóły w zakładce „KADRA„.

robotyka

Kolejne zajęcia z robotyki – 17.03.2017r. godz. 11:00.

Temat zajęć: Pirackie Warsztaty z Robotami

teatrzyk

UWAGA PRZEDSTAWIENIE PRZEŁOŻONE NA 29.03.2017r. g. 12:00

22.03.2017r. (środa) o godz. 12:15 do Przedszkola przyjeżdża Teatr Bajki z przedstawieniem pt.: „GDZIE SIĘ PODZIAŁY JAJKA?”

Sukces wychowanka Dorota M.

Dnia 4.03.2017r. wychowanka Tutejszej Placówki zajęła wysoką lokatę w Zawodach Szachowych – 10 miejsce w IX Mistrzostwach Miasta Białegostoku do lat 7 . Dorota Mytnik była przygotowywana do Zawodów przez P. Urszulę Ulecką, którą prowadzi w Naszym Przedszkolu Kącik Szachowy.

logo szachowe

Gratulujemy!

Laureaci Konkursu Origami

Z ostatniej chwili!
1.03.2017r. otrzymaliśmy wiadomość o tym, że Wojciech G. oraz Hanna N., wychowankowie Niepublicznego Przedszkola Rodzinnego, zostali laureatami X Regionalnego Konkursu „Mistrz Origami”.

Prace pozostałych dzieci, które wraz z nauczycielkami wzięły udział w Konkursie należy zobaczyć na wystawie w Szkole. Są to prace następujących dzieci: Maja A., Lidia B., Dorota M., Zuzanna A., Kacper B., Piotr M.

Patronat nad Konkursem objęła Ambasada Japonii w Polsce, Wojewoda Podlaski, Podlasku Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent Miasta Białegostoku, Wydział Prewencji KWP w Białymstoku.

Wręczenie nagród laureatom 4.03.2017r. w siedzibie Organizatora – SP Nr 47, o godz. 10:00.
Dzieci do Konkursu przygotowały Nauczycielki Przedszkola: P. Iwona Korenkiewicz, P. Emilia Bukanowska, P. Milena Wawiernia.

UWAGA!!! Obecność laureatów i dzieci, których prace są na wystawie OBOWIĄZKOWA! STROJE ODŚWIĘTNE!!! (będą zdjęcia + tvp)