ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek.

Nowego Roku spełniającego

wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary,

szczęścia i powodzenia.

Życzą nauczycielki, personel administracyjny i dyrektor Niepublicznego Przedszkola Rodzinnego w Białymstoku

dscn2061

TEATRZYK

9.12.2016r. (piątek) o godz. 10:30 do Przedszkola przyjeżdża Teatr Bajki z przedstawieniem pt.: „UWIERZ W ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”

przedstawienie

wywiadówka 5-latków

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci 5-letnich (Patryk J., Alicja K., Bartłomiej M., Kacper K.)

i 6-letnich na zebranie, które odbędzie się dnia 7-8.12.2016r. (środa, czwartek).

Zebranie ma charakter indywidualny, dlatego prosimy o zapisywanie się na odpowiadające państwu godziny u wychowawcy grupy.

Wychowawca

Emilia Bukanowska

spotkania z 3-latkami

Spotkania z rodzicami dzieci 3 – letnich

Zapraszamy na indywidualne rozmowy z rodzicami dzieci 3 – letnich, które odbędą się w dn. 7-8.12.2016r. (środa, czwartek)

Zapisy na spotkania odbędą się we wtorek 6.12.2016r.

Informacja dotyczy rodziców nastęujących dzieci: Daria A., Maja A., Khairula A., Izabela B., Julia C., Hanna G., Michał J., Stanisław K., Karina K., Jan L., Lena Ł., Marcin M.

Wychowawca
Iwona Korenkiewicz

Święty Mikołaj

Najbliższy poniedziałek – mikolajki05.12.2017r. – MIKOŁAJKI

Prosimy o przygotowanie dzieciom strojów w kolorze czerwonym.

W programie m.in: przedstawienie teatralne, wizyta Św. Mikołaja.

Początek imprezy o godz. 13:00, koniec ok. godz. 16:00.