Dzień Misia

W piątek (25.11.2016r.) obchodzimy Dzień Pluszowego Misia!

Prosimy, aby dzieci w tym dniu przyniosły do Przedszkola swojego ulubionego misia.

Nauczycielki

Wywiadówka rocznik 2011

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci 5-letnich na indywidualne spotkania  w najbliższy poniedziałek 21.11.2016r. Godzina spotkania ustalana indywidualnie. W przypadku spotkania po godzinie 17-tej prosimy o odbiór dziecka z przedszkola wcześniej np. przez drugiego rodzica.

wychowawczyni, Emilia Bukanowska

stomatolog 2016

Na dzień 16.11.2016r. (środa) zaplanowano przegląd stomatologiczny. Badanie poprzedzone będzie zajęciami nt. higieny jamy ustnej, które poprowadzi DENTYSTA.

Każde dziecko otrzyma zaświadczenie o stanie uzębienia (do odbioru u nauczycielek).

logo blokowa dental

*UWAGA! Osoby nieobecne w tym dniu w Przedszkolu mogą wykonywać bezpłatny przegląd stomatologiczny bezpośrednio w gabinecie Pani stomatolog, po wcześniejszym umówieniu się z lekarzem. Numer kontaktowy do gabinetu 503 150 313.

wywiadówka 4-latki

Serdecznie zapraszamy na zebranie rodziców dzieci 4-letnich z grupy maluchów już w najbliższą środę 16.11.2015r. o godz. 16:00.

wychowawczyni, Iwona Korenkiewicz

anglistka, Patrycja Kisielewska

TEATRZYK CZERWONY KAPUTEREK

7.11.2016r. (poniedziałek) o godz.13:00 do Przedszkola przyjeżdża Teatr z Krakowa z przedstawieniem pt.: „Czerwony Kapturek”
Znakomite przedstawienie przygotowane na podstawie bajki Charles’a Perrault’a. Łatwowierny Kapturek zdradza przebiegłemu wilkowi drogę do domku babci. Okazuje się jednak, że sprytnego wilka da się przechytrzyć.
Żywy, wesoły spektakl pozbawiony przemocy, który uczy posłuszeństwa wobec rodziców i przestrzega przed zbytnią ufnością wobec nieznajomych.
Spektakl przybliża widzom piękno lasu i całej przyrody. Uczy widzów, jak należy zachowywać się w lesie, aby nie szkodzić jego mieszkańcom i pięknu natury. Przedstawienie jest interaktywne, angażuje widzów do współtworzenia akcji.

Wycieczka do ZOO 2016

Z okazji podsumowania akcji zbierania żołędzi dla zwierząt na dzień 03.11.2015r. zaplanowano ciekawy wyjazd edukacyjny do białostockiego ZOO Akcent.

Do ZOO pojadą wszystkie dzieci z Przedszkola.

Autokar zostanie podstawiony pod przedszkole już o godz. 9:00.

Powrót zaplanowano na godz. 11:00.

zoo