Zakaukazie

28.10.2016r. (piątek) o godz. 10:30 w IndianinPrzedszkolu odbędą się warsztaty muzyczne.

Temat zajęć: „Instrumenty z Zakaukazia„.

W trakcie zajęć dzieci będą przebierane za prawdziwych zakaukaskich muzyków!

akcja zbierania żołędzi

Nasze Przedszkole bierze udział w akcji zbierania żołędzi zwierzętom z białostockiego ZOO Akcent! Żołędzie to cenna, naturalna pasza dzikich zwierząt. Owoce dębu zawierają dużo związków mineralnych niezbędnych w diecie żubrów, jeleni i dzików.

Celem akcji jest rozwijanie u dzieci proekologicznych zachowań, wrażliwości na los zwierząt oraz nauka korzystania z zasobów przyrody.

zwierzętaZachęcamy rodziców do włączenia się do akcji! Żołędzie przekażemy do ZOO pod koniec października.

wychowawczyni, Agata Gościewska

O dzielnym Misiu

3.11.2016r. (czwartek) o godz.13:00 do Przedszkola przyjeżdża Teatr Bajki z przedstawieniem pt.: „O dzielnym Misiu Wojtku”
Dziadek zabiera wnuczkę do Zoo, aby
przedstawić jej so-dzielnym-misiu-wojtkuwojego dawnego WIEEELKIEGO
przyjaciela. To świetna okazja, by opowiedzieć
niezwykłą i piękną historię o przyjaźni w
trudnych czasach spędzonych na pustyni, gdzie
połączyły się losy ludzi i… misia! Przystępna dla
młodych widzów i oparta na faktach historia o
niedźwiedziu Wojtku z armii generała Andersa.

o_dzielnym_misiu_wojtku-opis

Serdecznie zapraszamy na zebranie rodziców dzieci z grupy starszaków na zebrania z rodzicami w dniach:

17.10.2015r. o godz. 16:00 – dzieci 4- i 5- letnie,

18.10.2015r. o godz. 16:00 – dzieci 6- letnie.

wychowawczyni, Emilia Bukanowska

anglistka, Patrycja Kisielewska

DZIECI Z MALUCHÓW NIE MAJĄ WYWIADÓWKI !

Zajęcia dodatkowe w Przedszkolu

Zajęcia dodatkowe w Przedszkolu w roku szkolnym 2016/2017:

1. Zajęcia szachowe – Urszula Ulecka.
  2. Zajęcia taneczne – Urszula Figiel.
  3. Zajęcia ceramiczne – Karolina Gołębiewska.

Zajęcia specjalistyczne (logopeda, psycholog, pedagog) – specjaliści z Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1.

Zajęcia TUS – Marta Wilman z Emilią Bukanowską i Agatą Gościewską.

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej – Emilia Bukanowska, Iwona Bielawska.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – Emilia Bukanowska, Iwona Bielawska.

Zdjęcia nauczycielek w zakładce Kadra Pedagogiczna.

Szczegółowy grafik zajęć dodatkowych znajduje się na tablicy ogłoszeń w Przedszkolu.

Podręczniki w Roku Szkolnym 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 w przedszkolu korzystamy z następujących podręczników:

Oddział 3-latkóch – WSiP („BOX Tropiciele 3-latka”).
Oddział 4-latków – WSiP („BOX Tropiciele 4-latka„).
Oddział 5- i 6-latków (tzw. „zerówka”) – WSiP („BOX Tropiciele Roczne Przygotowanie Przedszkolne„), MAC („Małych Elementarz„, „Kolorowy START„) uzupełniająco karty z MAC („ABC Smyka Roczne przygotowanie przedszkolne„).

Do języka angielskiego wykorzystujemy podręczniki: Oxford University Press („Playtime”), WSiP („Angielski dla starszaków ćwiczenia+podręcznik”), Dwujęzyczne Przedszkole (Baby Beatles, Tom and Kery), MAC (Kraina Przedszkola).