LEGO

legoW dniu 11.02.2015r. dzieci z oddziałów 4- i 5- letnich wezmą udział w specjalnie zorganizowanych zajęciach edukacyjnych w Centrum Zamenhofa w Białymstoku.

Wychowankowie w ramach akcji „Ferie z klockami” będą projektować a następnie budować z 300 tysięcy klocków LEGO centrum Naszego Miasta! Mali uczestnicy będą mogli stworzyć wszystko to, co ich zdaniem powinno wypełnić centralną część miasta. Dzieci samodzielnie będą mogły zaprojektować na nowo ulicę Lipową – ulicę dziecięcych marzeń.

Ponadto dzieci zrozumieją, jaklego 2 architektura wpływa na życie miasta i jego mieszkańców.

logoWyjście z Przedszkola o godz. 9:25.

Sukces wychowanka

img_6682-1200Dnia 24.01.2015r. wychowanek Tutejszej Placówki otrzymał wyróżnienie w Zawodach Szachowych organizowanych przez Szkółkę Szachową w Białymstoku. Damian Hofman był przygotowywany do Zawodów przez P. Urszulę Ulecką, którą prowadzi w Naszym Przedszkolu Kącik Szachowy.

DSCN8749

Rada Pedagogiczna Niepublicznego Przedszkola Rodzinnego postanowiła o przyznaniu Damianowi stypendium za szczególne osiągnięcie sportowe w zawodach rangi miejskiej.

logo szachowe

Gratulujemy!

Akcja sanepidu

IMG_11061 Tutejsza PlacówkIMG_1099a realizuje programMoje dziecko idzie do szkoły„.

Celem programu jest podniesienie poziomu wiedzy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym na temat wybranych elementów zdrowego stylu życia, ich roli w kształtowaniu prawidłowych nawyków prozdrowotnych u dzieci oraz przekonanie o słuszności podejmowania działań profilaktycznych zarówno w domu jak i w środowisku szkolnym.

„Moje dziecko idzie do szkoły” jest autorskim programem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu.

Kolędnicy w Przedszkolu

We wtorek, 20.01.2015r., Przedszkole odwiedzą uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 18 w Białymstoku. Goście, w ramach lekcji muzyki, zaprezentują podopiecznym Placówki wybrane pieśni o tematyce Świąt Bożego Narodzenia.

Relacja fotograficzna zostanie zamieszczona w Galerii.