Obchody Dnia Nauczyciela

W dniu dzisiejszym (14.10.2014r.) Przedszkole świętowało Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięły udział nauczycielki Niepublicznego Przedszkola Rodzinnego. Dyrektor Placówki wręczyła nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej w roku szkolnym 2013/2014.

Teatrzyk ART-RE

17.10.2014r. o godz. 8:00 w Niepublicznym Przedszkolu Rodzinnym zagości Studio Teatralne „ART-RE” z Krakowa. Wszystkie przedszkolaki obejrzą spektakl pt. „Stoliczku nakryj się”.

stoliczku nakryj sięPrzedstawienie na podstawie baśni braci Grimm. Opowieść o trzech braciach wyruszających w świat w poszukiwaniu szczęścia. Każdy z nich znajduje zatrudnienie u innego rzemieślnika. Za sumienną pracę otrzymują niezwykłą zapłatę. Ich radość nie trwa jednak długo. W drodze powrotnej do domu, młodzieńcy trafiają do karczmy, gdzie zostają oszukani przez chciwego karczmarza.
Spektakl przybliża dzieciom rzemiosła takie jak młynarz, stolarz , szewc. Uczy, ze ciężka praca zostaje sowicie wynagrodzona, a człowiek chciwy i nieuczciwy poniesie karę.