Kolejny sukces

Kolejny sukces wychowanków Niepublicznego Przedszkola Rodzinnego w Białymstoku w konkursach plastycznych!

Przedszkolaki wzięły udział w Konkursach organizowanych przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego. Tematyka konkursu „Kim chcę zostać w przyszłości” dotyczyła różnorodności zawodów w województwie podlaskim. Dzieci z Naszej Placówki marzą o takich zawodach jak: lekarz, strażak, policjant, żołnierz, piłkarz, sędzia, piosenkarka, pilot, baletnica, nauczyciel i… kierownica rajdowy !:) Tematyka konkursu z zakresu przedsiębiorczości dotyczyła racjonalnego planowania swoich wydatków m.in. poprzez oszczędzanie. Dzieci na zajęciach w Placówce własnoręcznie wykonały swoje skarbonki (świnki, krówki i motocykle:)). Zdecydowana większość (dzieci) po udziale w imprezie dysponuje własnymi oszczędnościami!

Zapraszamy do obejrzenia reportażu, w którym nauczycielka oddziału zerowego P. Marta Ostrowska tłumaczy założenia i efekty akcji.

Wywiad na zlecenie Telewizji Polskiej / Oddział Białystok.

Link: (reportaż zaczyna się w min 13, sek. 50 i trwa do końca „Obiektywu”)