Kartki Świąteczne

Kolejny sukces wychowanków Niepublicznego Przedszkola Rodzinnego w konkursie plastycznym!

Pięcioro dzieci z Naszego Przedszkola otrzymało wyróżnienie w Konkursie pt.: Kartki Wielkanocne 2014” organizowanym przez Klub Osiedlowy „Stoczek” Spółdzielni Mieszkaniowej Rodzina Kolejowa.

Nagrodzone dzieci to: Łukasz Krysiewicz, Damian Hofman, Łucja Brzozowska, Zofia Trębowicz oraz Adam Kwiatek. Nauczyciele przygotowujący do Kokonkursu to: Marta Ostrowska, Karolina Sadowska, Katarzyna Orbik.

Wydmuszki do prac plastycznych

Prosimy rodziców, aby wraz z dziećmi przygotowali po 2 lub 3 wydmuszki z większych jajek (mogą być białe) na najbliższy poniedziałek 14.04.2014r. Wydmuszki prosimy przynosić w podpisanej małej reklamówce (np. w woreczku śniadaniowym) i przekazywać nauczycielce z grupy dziecka.

jajka

Przegląd stomatologiczny

Na dzień 14.04.2014r. (poniedziałek) zaplanowano przegląd stomatologiczny wraz z wykonaniem cyfrowych zdjęć zębów (bez promieni RTG) w gabinecie stomatologicznym „blokowa dental”. Każdy rodzic po badaniu otrzyma e-mailem cyfrowe zdjęcia uzębienia swojego dziecka. Warunkiem udziału dziecka w przeglądzie dentystycznym jest podpisanie przez rodziców zgody (zgody dostępne u P. Marty).

Badanie jest bezpłatne i bezinwazyjne, trwa około 4 minut.

Badania przy użyciu światła lasera przeprowadzi lek. den. Krystyna Kotowska.

logo blokowa dental

Teatrzyk 29.04.2014

29.04.2014r. o godz. 9:30 w Niepublicznym Przedszkolu Rodzinnym zagości Teatr „akada”. Wszystkie przedszkolaki obejrzą spektakl pt. „Po Polsce podróże małe i duże”.

„Każde dziecko zna legendę o Smoku Wawelskim. Dlatego my zapraszamy publiczność na opowieść o Smoku… Bazylim. Nasz bohater przybywa z zagranicy, by odwiedzić swego dziadka Smoka Wawelskiego. Jednak na początku wyprawy okazuje się, że podróż bohatera do Krakowa wcale nie będzie łatwa, bo ktoś za wszelką cenę zechce pokrzyżować plany Bazylego i sprawić, by nie trafił do grodu księcia Kraka.
Bazyli nie zraża się jednak niepowodzeniem i z pomocą m.in. Złotej Rybki, Syrenki Warszawskiej oraz dzieci próbuje dotrzeć do celu swej podróży.”