Zajęcia taneczne RODZICE + DZIECKO

Serdecznie zapraszamy rodziców starszaków na imprezę taneczną we wtorek 11.03.2014r. o godz. 14:00.

Dzieci 4- i 5-letnie uczęszczające do Naszego Przedszkola zaprezentują pokaz tańca ludowego – „polkę”, w metrum 2/4, w tempie szybkim.

Po prezentacji dzieci rodzice wezmą udział w nauce tańca „ZUMBA”.

Imprezę poprowadzą nauczycielki przedszkola: Karolina Sadowska z Katarzyną Orbik. Profesjonalnych porad będzie udzielać instruktor taneczny ze Szkoły Tańca MAXDANCE Magdala Balcerzak.

logo_Max-Dance-Studio_Białystok

Zabawa potrwa do godziny 15:00.

Stroje rodziców – sportowe, taneczne, wygodne.

Zajęcia taneczne dla Dzieci z Rodzicami zostaną zorganizowane w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Przedszkole w Ruchu 2013/2014„.

dot. rekrutacji na rok 2014/2015

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA W ROKU SZKOLNYM 2013/2014:

[27.02.2014] 1. Wszystkie dzieci, które nie odchodzą do I klasy Szkoły Podstawowej, mają zapewnione miejsce w Naszym Przedszkolu w kolejnym roku szkolnym 2014/2015. W związku z tym, nie ma potrzeby składania Karty Zapisu Dziecka na kolejny rok szkolny.
[27.02.2014] 2. Planowane wysokości odpłatności za przedszkole w nowym roku szkolnym dotyczyć będą wszystkich rodziców dzieci zapisanych do placówki.
[27.02.2014] 3. Oddział zerowy to tzw. „zerówka”, w którym realizowane będzie obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne. Po ukończeniu nauki w oddziale zerowym kolejnym etapem edukacyjnym jest rozpoczęcie nauki w Szkole Podstawowej (w I klasie).

Amanda Grabowska lauratka

Z ostatniej chwili!
24.02.2014r. otrzymaliśmy wiadomość o tym, że Amanda Grabowska, wychowanka Niepublicznego Przedszkola Rodzinnego, została laureatką VII Regionalnego Konkursu „Mistrz Origami”. Patronat nad Konkursem objęła Ambasada Japonii w Polsce, Wojewoda Podlaski, Podlasku Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent Miasta Białegostoku, Wydział Prewencji KWP w Białymstoku. Opieka medialna – TVP Białystok. Wręczenie nagrody laureatce 1.03.2014r. w siedzibie Organizatora – SP Nr 47.
Amandę do Konkursu przygotowała wychowawczyni z grupy zerowej P. Marta Ostrowska, nauczyciel NPR.

(Program XII Święta Origami podczas którego zostanie wręczona nagroda – plik PDF)

Teatrzyk w Przedszkolu

20.03.2014r. o godz. 9:30 w Niepublicznym Przedszkolu Rodzinnym zagości Teatr „akada”. Wszystkie przedszkolaki obejrzą spektakl pt. „PLANETA SAMOZDROWIE I MISJA GENERAŁA OSIŁKA„. Przedstawienie zostanie zorganizowane w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Przedszkole w Ruchu 2013/2014„.

„Historia przygór Karolka uświadamia dzieciom potrzebę różnorodnego spędzania wolnego czasu, w którym nie może zabraknąć sportu. Przedstawienie w zabawny sposób opowiada o tym, jak bezczynne przesiadywanie przed telewizorem lub komputerem wpływa na rozwój fizyczny i samopoczucie. Spektakl porusza kwestię umiejętnego planowania czasu wolnego.”