Zmieniony jadłospis w dniu 24.12.2013r.

Uprzejmie informujemy, że 24 grudnia 2013r. zmianie ulega menu na ten dzień. Śniadanie: platki nesquik/corn flakes + mleko 3,2%. Obiad: zupa – barszcz czerwony, II danie – filety rybne w panierce + ziemniaki + marchewka + kompot. Podwieczorek: jabłka + mandarynki.

Dni Wolne

Uprzejmie przypominamy, że Przedszkole będzie zamknięte 25,26 grudnia 2013r. oraz 1 stycznia 2014r. Z poważaniem, Dyrekcja

TVP w Przedszkolu !

TVP Polonia realizując bożonarodzeniowy reportaż odwiedziła Niepubliczne Przedszkole Rodzinne.

Dzieci z chęcią udzielały wywiadów o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia a także do Sylwestra. Niektóre opowiadały o tym, że zamierzają spędzić ostatnią noc roku w swoim Przedszkolu:) (Przedszkole zapewnia taką możliwość:))

Materiał na zlecenie „Woronicza” realizował białostocki Oddział Telewizji Polskiej.

Emisja reportażu w TVP Polonia zaplanowana jest na 24 grudnia 2013r. Fragmenty nagrania zostaną rówież wykorzystane w serwisie lokalnym – Obiektyw TVP Białystok.

Wizyta ekipy telewizyjnej miała miejsce 19.12.2013r. Zdjęcia z wizyty gości dostępne są w Galerii.

Przypominamy, że stacja TVP Polonia ma globalny zasięg. 🙂

BKDR w NPR !

25.10.2013r. Na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Niepublicznym Przedszkolem Rodzinnym a Miastem Białystok tutejsza placówka oficjalnie włączyła się do Programu Białostockiej Karty Dużej Rodziny. Rodziny posiadające Kartę Programu przy zapisie dziecka do Przedszkola nie ponoszą opłaty wpisowej oraz za wyprawkę.
Porozumienie zostało zawarte na okres do 31.12.2014r.
LINK DO STRONY PROGRAMU TUTAJ